logo

facebook

Objednávky NONSTOP p.Galo +420 775 162 573 gmarfy@seznam.cz  


Materiály na stínění?

Žaluzie Praha – žaluzie levně radí: v případě exteriérových žaluzií doporučujeme výrobky s minimálním použitím PVC částí. V případě exteriérových rolet doporučujeme rolety s hliníkovým pancířem, nebo PVC pancířem, který není vyroben z recyklovaného PVC.

PVC části interiérových žaluzií a rolet bývají opravdu rozdílné kvality, i ty nejlevnější vyrobené z recyklovaného PVC by však měly vydržet minimálně 2 roky. Totéž platí i pro markýzy. Kvalitní markýzy jsou vyrobeny z kovových částí s kvalitní povrchovou úpravou odolnou vůči korozi a UV záření. Naproti tomu levné markýzy mají zakončení plechových částí vyrobené z PVC materiálu a využívají řetězové převody. Moderní lankové systémy markýz jsou bezúdržbové, látky jsou zpracovávány na nejmodernějších technologických zařízeních, prošití je rovné, nitě zakončené až na okrajích, lemování je velmi precizně zpracované.

Jaké jsou výhody a nevýhody různých typů pohonů?

Žaluzie Praha – žaluzie levně radí: všechny motoricky ovládané stínící prvky z nabídky společnosti K-system jsou vybaveny francouzskými značkovými motory Somfy. Somfy je největším světovým dodavatelem pohonů pro stínící zařízení. Mezi jednotlivými typy pohonů jsou zásadní rozdíly zejména ve výkonu.

Zjednodušeně to znamená, čím větší kus, tím silnější motor. Při exteriérových roletách jsou však i rozdíly ve funkčnosti - kromě základním motorů s mechanickým dorazem, je možné objednat si motor s ochranou při nárazu na překážku, s ochranou před přimrznutím, s kontrolou koncových dorazů - pro delší životnost pancíře, s možností nastavení mezipolohy, nebo s integrovaným rádiovým přijímačem - pro minimalizaci kabeláže v interiéru. Samostatnou kapitolou jsou motory na solární pohon pro exteriérové ​​rolety, které nevyžadují žádné napájení a přívod elektřiny s možností ovládání pomocí dálkového ovladače.

Jak správně vybrat typ stínění

Žaluzie Praha – žaluzie levně radí: Jak správně vybrat typ stínění?

Jednoznačně nejúčinnějším způsobem stínění, které výrazným způsobem zabraňuje nežádoucímu přehřívání interiéru je exteriérová stínící technika. Všechny druhy stínící techniky snižují prostup tepla. Každý druh však má svá specifika.

Exteriérové ​​rolety - dokonalá ochrana před přehříváním interiéru v létě a zároveň před úniky tepla v zimě. V létě dokáže zachytit až 95% tepla ze slunečních paprsků. V zimním období zabraňuje únikům tepla z interiéru - součinitel prostupu tepla U dokáže zlepšit až o 15%.

Exteriérové ​​žaluzie - účinná ochrana před přehříváním interiéru v létě, která navíc umožňuje plynulou regulaci osvětlení. V letním období přináší výraznou úsporu nákladů spojených s klimatizací. a zároveň před úniky tepla v zimě. V zimním období stažena exteriérová žaluzie přináší také významné zlepšení tepelněizolačních parametrů okna. V laboratoři tepelné techniky budov Stavební fakulty STU v Bratislavě na laboratorním zařízení klimatické komory společnost K-system dala ověřit tepelně-technické parametry okna z dřevěných lepených lamelových profilů s izolačním trojsklem se spuštěnou exteriérovou žaluzií

PROČ JSME LEVNĚJŠÍ NEŽ KONKURENCE?

žaluzie PrahaU nás totiž neplatíte:
  • pronájem kanceláří, vodu, teplo, elektřinu
  • za asistentky, účetní, uklizečky, ostrahu, údržbu
  • za leasing za služební vozy, benzín a jiné...
 
U NÁS PLATÍTE POUZE ZA SKUTEČNĚ ODVEDENOU PRÁCI.
  • přijedeme
  • předvedeme
  • poradíme
  • vzorníky vozíme sebou

 

AKCE ZIMA

ISO ŽALUZIE
Každý 6m² ZDARMA
 
VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE
z celkové zakázky sleva - 30%
 
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
 
Mimořádná nabídka léto 2018
VENKOVNÍ ŽALUZIE A ROLETY
z celkové zakázky sleva - 15%
 
objednávky řešíme ihned