HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE

Meziskelní žaluzie

Vzhledem k svému umístění jsou meziskelní žaluzie velmi účinné v izolaci tepla, bezpečně kryté před poškozením a zcela nenáročné na údržbu. Jejich výhodou je snadná obsluha, dlouhá životnost, nulová údržba.

Meziskelních žaluzie se používají pro starší šroubovaná okna.

Interiérové žaluzie

Interiérové žaluzie do oken slouží jako účinná clona i ochrana. Interiérové žaluzie se vyrábějí ve třech základních šířkách - 16, 25 a 50 mm. Nejběžnější šířka žaluzie je 25 mm. Pro tuto šířku žaluzie také existuje největší nabídka barevných odstínů. V závislosti na typu žaluzie jsou k dispozici různé varianty ovládání.

Interierové žaluzie se neupevňují na okno, ale do prostoru před oknem. Ukotvení se provadí do stropu nebo do stěny.

žaluzie interiér

Řetízkové žaluzie - ISSO

Žaluzie vhodné pro vakuová a střešní okna i pro vnitřní využití v interiéru. Tento typ žaluzií můžeme vybavit brzdou, která zvyšuje komfort při ovládání. Novinkou v tomto oboru jsou ISSO žaluzie, které tvoří doplněk vakuových oken a rovněž je dodáváme ve 26 odstínech.
žaluzie ISSO

ISSO žaluzie pro plastová okna, vynikají především nádherným designem a dlouholetou spolehlivostí a životností. Jsou určeny především k montáži na rám plastových, případně dřevěných EURO oken. Jedná se o žaluzie, u kterých byl kladen důraz na designové zpracování a to jak splynutím s oknem v jeden celek, tak precizní vyřešení všech detailů uchycení.  Samozřejmostí je jednoduchá a spolehlivá manipulace.  Žaluzie je ovládána plastovým kuličkovým řetízkem, který zabezpečuje jak naklápění lamel, tak celkové vytahování a spouštění žaluzie.


Výhoda řetízku spočívá v tom, že je snadno čistitelný a při vytažení žaluzie nepřekáží na parapetu. Žaluzie je vytahována přes převod pomocí textilní pásky, která díky své velmi malé tloušťce umožňuje dokonalejší uzavření žaluzie. K zafixování na rám okna slouží fixační struny. Ty jsou uchyceny ve spodní části rámu pomocí plastového hříbečku, který je téměř neviditelný. Veškeré další úchytové prvky tvoří dojem jednoho celku.

Dřevěné žaluzie

dřevěné žaluzieDřevěné žaluzie představují luxusní doplněk bytu, kanceláří, společenských prostor. Materiál je z lipového dřeva, které je ideální pro tenké lamely. Příčné řezání vláken dřeva, je nejlepší zárukou proti ohýbání lamel. Povrch je hladký, bez zvýšených vláken. Povrchová úprava používá UV barvící systém. Dřevěné žaluzie oceníte především do prostor, kde chcete vzájemně sladit dřevěné interiérové prvky. Výroba dřevěných žaluzií je vzhledem k použitému materiálu a technologii poměrně náročná, což se projevuje i na jejich výsledné ceně.

Žaluzie - imitace dřeva

žaluzie imitace dřevaŽaluzie na plastová a EURO okna, určená k montáži do oken. Lamely jsou provedeny v dokonalé imitaci dřeva, jak tónem zabarvení, tak věrným žilkováním dřeva.

 

 

Žaluzie - atypické tvary

Atypické tvary žaluzií - trojúhelníky; lichoběžníky, šikmé, obloukové. Atypické tvary jsou vyhledávané především u atypických staveb.

atypické okno

VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE

vertikální žaluzieVertikální žaluzie zcela nahradí záclony nebo závěsy a elegantně doplní váš interiér. Váši kancelář či domov vkusně a moderně sladíte, díky široké nabídce materiálů a barevných odstínů. Jsou antistaticky úpravené a jsou barevně a tvarově stálé. Vyžadují minimální nároky na údržbu. Mezi jejích přednosti patří schopnost zaclonit velké plochy.
Montáž žaluzií je velmi jednoduchá a rychlá, přičemž celkový dojem vede k provzdušnění celého prostoru. Překvapí vás celou řadou neočekávaných světelných a prostorových efektů.

TEXTILNÍ ROLETKY

textilní roletkyTextilní rolekty jsou ideálním dekoračním i praktickým doplňkem. Dávají možnost dokonalého celkového stínícího efektu v návaznosti na architektonické řešení interiérů. Široká nabídka látek a typů textilních roletek umožňuje sladit volbu intenzity zastínění a komplexního barevného sladění.


Textilní roletky mají několik variant provedení montáže. Montáž na zeď, do stropu nebo do rámu plastového okna, eurookna nebo střešního okna. Jsou vyráběný jako volně visící nebo pevné s vodícími krycími lištami a krytem návinu.

 SÍTĚ PROTI HMYZU

sítě proti hmyzuSítě proti hmyzu jsou pro Vás nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Jejich funkce je především praktická, přesto svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří.


Sítě proti hmyzu jsou z hlediska zhotovení a montáže nenáročnou záležitostí. Síť je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem.Proto nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Jsou vyráběny v šedé a černé barvě a na okenním profilu jsou téměř neviditelné.

PROČ JSME LEVNĚJŠÍ NEŽ KONKURENCE?

žaluzie PrahaU nás totiž neplatíte:
  • pronájem kanceláří, vodu, teplo, elektřinu
  • za asistentky, účetní, uklizečky, ostrahu, údržbu
  • za leasing za služební vozy, benzín a jiné...
 
U NÁS PLATÍTE POUZE ZA SKUTEČNĚ ODVEDENOU PRÁCI.
  • přijedeme
  • předvedeme
  • poradíme
  • vzorníky vozíme sebou

 

AKCE ZIMA

ISO ŽALUZIE
Každý 6m² ZDARMA
 
VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE
z celkové zakázky sleva - 30%

VZOR

Široký výběr typů a barev provedení

žaluzie Praha