logo

facebook

Objednávky NONSTOP p.Galo +420 775 162 573 gmarfy@seznam.cz  


Nemáte čas? My se Vám ozveme. +420
Nevložili jste číslo

vnitřní horizontální žaluzieProč horizontální žaluzie do plastových oken?

 • Horizontální žaluzie do plastových oken, také do dřevěných a hliníkových oken, atd.
 • Horizontální žaluzie jsou stále moderní a IN a mají výborné vlastnosti, které jsou neocenitelné!
 • Chrání váš interiér před slunečním zářením, které způsobuje ztrátu barev interiérových doplňků.
 • Horizontální žaluzie umí velmi dobře zatemnit místnost, aby bylo dobře vidět na TV, či PC.
 • Horizontální žaluzie brání v zimních měsících i úniku tepla což mnoho lidí neví a naopak v letním období zabraňují přehřátí místnosti.
 • Horizontální žaluzi mají nejen účinný zabalovací systém, ale jsou dle výběru velmi elegantní, moderní, různých barev.

Co jsou to horizontální žaluzie?

Horizontální žaluzie jsou zejména vhodná pro plastová okna, dřená okna a euro okna. Skládají se z lamel, které jsou uloženy v provazovém žebříčku tak, aby se při naklopení lamely navzájem překrývaly a zastínili prostor. Žaluzie jsou vyráběny z mnoha materiálů například látky, obvykle však z lakovaného hliníku, dřeva, což znamená pak větší váha žaluzie a náročnější údržba, ale i třeba bambusu atd. Lamely mohou být perforované, otvory jsou vedeny textilní pásky a ty umožňují navíjení a spouštění lamel. Ovládání může být manuální (ovládá se řetízkem nebo tyčkou a provázkem) nebo elektrické. Ovládání žaluzií je velmi jednoduché, stejně tak jejich čištění a údržba, kterou zvládne každý.

Využití horizontálních žaluzií je mnohostranné a jejich barevná škála dovoluje harmonicky sladit barvy v místnosti s barevnými doplňky a vytvořit tak příjemnou atmosféru dle vašeho vkusu. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost.

ISOLINE

Horizontální žaluzie je základním modelem produktovéřady ISOLINE určená pro prakticky všechny typy plastových a dřevěných oken. Je vyráběna a dodávána s plastovými bočními krytkami převodovek. Díky konstrukčnímu řešení krytek je možné při montáži žaluzie upravovat polohu převodovek, a to v rozmezí 5mm. Její výhodou je především jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a cenová dostupnost. Díky tomu se stala nejpoužívanější žaluzií do plastových oken a euro oken.
 

ISOLINE LOCO

Jedná se o model produktové řady ISOLINE určené pro prakticky všechny typy plastových oken. Žaluzie se vyrábí a dodává s plechovou krycí lištou LOCO, která díky svému designu dotváří celkovou vizáž moderního interiéru. Krycí lišta je zakončena tenkými plastovými krytkami ve stejné barvě krycí lišty. Technické i estetické provedení této žaluzie ji staví do pozice jak špičkového modelu produktové řady ISOLINE, tak nejlepšího modelu žaluzie v celé typové nabídce žaluzií. Její výhodou je estetičnost a cenová dostupnost.
 

ISOLINE PRIM

Přicházíme na trh s novou generací isoline žaluzií. Tato žaluzie je koncepčně novým nástupcem generace žaluzií isoline a isoline loco. Spojuje v sobě všechny technické přednosti těchto typů. Díky spojení horního profilu a krycí lišty v jeden celek vzniklo kompaktní řešení, které odstraňuje neduhy předchozích generací. Je ovládaná řetizkem a nabízí tradiční barevnou škálu odstínů lamel, barevného sladění horního a dolního profilu. I nadále zůstává shodný postup zaměření a jednoduchý způsob montáže jako u předchozí generace žaluzií. Samozřejmostí je nabídka možnosti lamel v domykatelném provedení.

Ceny od 450,-Kč/m2
 

žaluzie

PROČ JSME LEVNĚJŠÍ NEŽ KONKURENCE?

žaluzie PrahaU nás totiž neplatíte:
 • pronájem kanceláří, vodu, teplo, elektřinu
 • za asistentky, účetní, uklizečky, ostrahu, údržbu
 • za leasing za služební vozy, benzín a jiné...
 
U NÁS PLATÍTE POUZE ZA SKUTEČNĚ ODVEDENOU PRÁCI.
 • přijedeme
 • předvedeme
 • poradíme
 • vzorníky vozíme sebou

Rychlý poptávkový formulář

 1. Jméno(*)
  Neplatný Vstup
 2. Příjmení(*)
  Neplatný Vstup
 3. E-mail(*)
  Neplatný Vstup
 4. Telefon(*)
  Neplatný Vstup
 5. Adresa
  Neplatný Vstup
 6. Zpráva
  Neplatný Vstup
 7. (*)
  Neplatný Vstup
 8. Antispam:(*)
  Antispam:Neplatný Vstup

VZOR

Široký výběr typů a barev provedení

žaluzie Praha