logo

facebook

Objednávky NONSTOP p.Galo +420 775 162 573 gmarfy@seznam.cz  


Žaluzie Praha - doporučuji všem

mužŽaluzie Praha? V Praze najít kvalitní firmu, která žaluzie udělá za rozumnou cenu? Skoro nemožné! Všichni jsou předražení! Nabízejí sice akce, slevy, ale mají záměrně udělaný ceník, aby se v něm člověk nevyznal a pak solí a solí a ani neví za co! Pod klíčovým slovem „žaluzie Praha,“ jsem hledal a našel jsem vás! Ano, nyní můžu konstatovat, že jedna firma v Praze žaluzie udělá levně, kvalitně a rychle a k největší spokojenosti.“ Děkuji! Doporučuji vás všem!

Jan Hrubý

Žaluzie ceník – jednoduše, levně

mužŽaluzie ceník je dost často vyhledávané klíčové slovo na internetu. I já skrze toto slovo, čili žaluzie ceník hledal nejlepší firmu na žaluzie pro naši firmu. Musím říct, že v některých cenících jsem se vůbec nevyznal, některé, které byly ke stažení, ani nefungovali, či nešli stáhnout, ale až váš, ten byl jednoduchý, prostý a perfektní. Férový žaluzie ceník, bez skrytých nesmyslů! Díky za to. Jen tak dál! Těším se na spolupráci.

Petr Marek

Žaluzie do plastových oken – za kolik?

mužDobrý den. Doporučil mi vás ředitel od sousední firmy, s kterým se velmi dobře znám a považuji ho za přítele. Povídal o vás, že s vámi byl velmi spokojený, rychlost, cena, schopnost, ochota a práce na 100% kvalitní. Žaluzie do plastových oken v celé frémě je kvalitní odvedena. Proto jsem se s vámi chtěl domluvit na spolupráci pro naši firmu. Zasílám podklady viz příloha, kdybyste se na ně podíval a pak, že by jsem to prokonzultovali? Děkuji za odpověď a těším se na spolupráci.

Ing. Marek Motýl

PROČ JSME LEVNĚJŠÍ NEŽ KONKURENCE?

žaluzie PrahaU nás totiž neplatíte:
  • pronájem kanceláří, vodu, teplo, elektřinu
  • za asistentky, účetní, uklizečky, ostrahu, údržbu
  • za leasing za služební vozy, benzín a jiné...
 
U NÁS PLATÍTE POUZE ZA SKUTEČNĚ ODVEDENOU PRÁCI.
  • přijedeme
  • předvedeme
  • poradíme
  • vzorníky vozíme sebou

 

AKCE ZIMA

ISO ŽALUZIE
Každý 6m² ZDARMA
 
VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE
z celkové zakázky sleva - 30%

VZOR

Široký výběr typů a barev provedení

žaluzie Praha