logo

facebook

Objednávky NONSTOP p.Galo +420 775 162 573 gmarfy@seznam.cz  


Žaluzie Praha – jde to i kvalitně a levně

Žaluzie Praha, v tomto odvětví podniká, mnoho firem. Od malých po velké, od levných po drahé, od nekvalitních po profesionální. Vyznat se v tom je docela těžké, sám jsem se rozhodoval mezi několika firmami, ale nakonec zvítězila ta vaše a jsem za to rád. Skutečně jsem byl nadmíru spokojený a vřele vás, vaší firmu Žaluzie Praha – Žaluzie Levně všem doporučuji a moc děkuji.

Petr Tomek

Žaluzie Praha – dobré firmy ještě existují

ženaŽaluzie jsem chtěla dlouho, ale až známý mi dal kontakt na Vás, že jste spolehlivý, levný a že budu spokojená. Dlouho jsme se rozmýšlela, ale žaluzie Praha jsem chtěl, chtěla již dlouho, tak jsem to zkusila. A musím říct, že jsem byla nadšená a opět jste mi vrátili víru v dobré firmy. Dobré firmy stále existují a vy jste toho důkazem. Snad jich bude přibývat, ale spíše mi přijde, že opak bude pravdou. Proto jsem ještě chtěla moc poděkovat, zvláště za vzorný úklid po sobě a naprosto profesionální chování. Děkuji.

Jaroslava Nová

Žaluzie Praha – jedině od vás

mužŽaluzie Praha – hledal jsem na internetu a našel jsem několik firem, jejich ceny a nabídku. U piva s kamarádem jsem se zmínil a pochlubil se, jaké jsem našel firmy a že od nich žaluzie budou výhodné. Místo aby mě pochválil, řekl ať na ty hrozný ceny a hrozný služby zapomenu, že on zná firmu, která to udělá lépe, levněji a rychleji. A s garancí, dvojnásobnou zárukou apod. Nevěřil jsem mu! Nyní, kdy už žaluzie mám v domě, věřím a také vás všude budu doporučovat. Žaluzie Praha – jedině od vás! Díky.

Jiří Modrý

PROČ JSME LEVNĚJŠÍ NEŽ KONKURENCE?

žaluzie PrahaU nás totiž neplatíte:
  • pronájem kanceláří, vodu, teplo, elektřinu
  • za asistentky, účetní, uklizečky, ostrahu, údržbu
  • za leasing za služební vozy, benzín a jiné...
 
U NÁS PLATÍTE POUZE ZA SKUTEČNĚ ODVEDENOU PRÁCI.
  • přijedeme
  • předvedeme
  • poradíme
  • vzorníky vozíme sebou

 

AKCE ZIMA

ISO ŽALUZIE
Každý 6m² ZDARMA
 
VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE
z celkové zakázky sleva - 30%

VZOR

Široký výběr typů a barev provedení

žaluzie Praha