logo

facebook

Objednávky NONSTOP p.Galo +420 775 162 573 gmarfy@seznam.cz  


Žaluzie Praha, vertikální, horizontální…

mužDěkuji za profesionální práci, kterou jste odvedli v naší firmě. Žaluzie jak vertikální, tak i horizontální vypadají perfektně, fungují bez problému. Vzhledem k tomu, že jsme s vámi byli nadmíru spokojeni, vypracováváme návrh na další práci, pobočku firmy, kde by chtěli také žaluzie Praha. Snad není problém, že to není v Praze. Detaily když tak probereme po telefonu. Děkuji.

Ing. Jiří Hnilička

Žaluzie Praha od 450,- Kč

mužŽaluzie Praha od 450,- Kč! Super! A to jsem ještě netušil, kolik dalšího za tu cenu zdarma nabízíte! Děkuji za super nabídku, jste super firma! Vše proběhlo nad rámce mých představ. Rychle, profesionálně, odborně až sem se nestačil divit. Ani jsem nemusel uklízet, po vaší firmě byl v domě větší pořádek, než tam byl při vašem příchodu. Trochu jsem se za to styděl. Máte u mě velké „děkuji!“

Jaroslav Vavřík

Žaluzie Praha - NEJ

mužProdloužená záruka 6 let? Zaměření a doprava ZDARMA? NONSTOP i o víkendu, či svátky? Nevěřil jsem! Žádná konkurenční firma takhle úžasné služby navíc nemá a nenabízí! Ani tak lákavou cenu na žaluzie do plastových oken, jakou nabízíte VY! Nevěřil jsem, a proto jsem to s Vámi zkusil. Nyní již od Vás žaluzie u mě doma i ve firmě visí a uvěřil jsem! Díky za profesionální práci a také za to, že jsem začal věřit, že ještě existují firmy na špičkové úrovni, jako vy! Děkuji.

Ing. Antonín Pekárek

PROČ JSME LEVNĚJŠÍ NEŽ KONKURENCE?

žaluzie PrahaU nás totiž neplatíte:
  • pronájem kanceláří, vodu, teplo, elektřinu
  • za asistentky, účetní, uklizečky, ostrahu, údržbu
  • za leasing za služební vozy, benzín a jiné...
 
U NÁS PLATÍTE POUZE ZA SKUTEČNĚ ODVEDENOU PRÁCI.
  • přijedeme
  • předvedeme
  • poradíme
  • vzorníky vozíme sebou

 

AKCE ZIMA

ISO ŽALUZIE
Každý 6m² ZDARMA
 
VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE
z celkové zakázky sleva - 30%

VZOR

Široký výběr typů a barev provedení

žaluzie Praha