logo

facebook

Objednávky NONSTOP p.Galo +420 775 162 573 gmarfy@seznam.cz  


Žaluzie Praha jsou super

ženaŽaluzie Praha od vás jsou super, neustále k nim chodím a hraju si s nimi, ale to jsem vám napsat nechtěla. Chci ještě jednou poděkovat za profesionální práci, kterou jste u mě doma provedli, rychle, levně a kvalitně. Hlavně díky za ochotu, poradenství a úklid po vaší práci. Jste první řemeslník, který po sobě uklidil. Díky, všude vás budu doporučovat.

S pozdravem

Alice Hladká

2x žaluzie do plastových oken

muzŽaluzie do plastových oken jsem si nechal dělat 2x. Před 3 lety ve své kanceláři a nyní v obývacím pokoji a ložnici. Žaluzie do plastových oken napodruhé jsem si nechal dělat od Vás a před 3 roky od jiné, konkurenční firmy třeba X. Po vaší práci jsem byl překvapen, jak to může jít rychle, v termínu, kvalitně a profesionálně, s ochotou… Firma před Vámi, to byla jedna hrůza. Drahá, vše se táhlo a pak mi ještě naúčtovali nějaké poplatky! Ještě jednou Vám musím poděkovat, byl jsem nadmíru spokojen a překvapen, že ještě existují řemeslníci, kteří umí, jsou příjemní a práci odvedou za super ceny. Děkuji. Všude vás budu doporučovat.

Ing. Jakub Hladný

Vertikální žaluzie a další

mužDěkuji za skvěle odvedenou práci pro naši firmu v oblasti: žaluzie do plastových oken, za profesionální montáž a přeměření. Byla radost sledovat, jak vám to jde od ruky, což se o ostatních firmách, které pro nás dělali jiné věci, říct určitě nedá. Zatímco po jiných firmách, kromě neúplně odvedené práce zůstal nepořádek, po vás ani uklízečka nemusela uklízet! Díky, díky!

Ing. Pavel Dostál

PROČ JSME LEVNĚJŠÍ NEŽ KONKURENCE?

žaluzie PrahaU nás totiž neplatíte:
  • pronájem kanceláří, vodu, teplo, elektřinu
  • za asistentky, účetní, uklizečky, ostrahu, údržbu
  • za leasing za služební vozy, benzín a jiné...
 
U NÁS PLATÍTE POUZE ZA SKUTEČNĚ ODVEDENOU PRÁCI.
  • přijedeme
  • předvedeme
  • poradíme
  • vzorníky vozíme sebou

 

AKCE ZIMA

ISO ŽALUZIE
Každý 6m² ZDARMA
 
VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE
z celkové zakázky sleva - 30%

VZOR

Široký výběr typů a barev provedení

žaluzie Praha